Заняття для дітей від 3 років,
та дорослих до 65+ років
050 347 16 73

меню

Розклад

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
Героїв УПА, 77
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
09:00

09:00 - 10:30

Балет Початківці та 50+ (Анна Сапункова)

09:00 - 10:00

Стретчинг (Христина Скорубська)

09:00 - 10:30

Балет Початківці та 50+ (Анна Сапункова)

09:00 - 10:00

Стретчинг (Христина Скорубська)

09:00 - 10:30

Балет Початківці та 50+ (Анна Сапункова)

10:00

10:00 - 11:30

Гімнастика - Стретчинг (Христина Скорубська)

10:30 - 12:00

Балет Пуанти (Анна Сапункова)

10:00 - 11:30

Гімнастика - Стретчинг (Христина Скорубська)

11:00

11:00 - 12:30

Балет Пуанти (Анна Сапункова)

12:00

12:00 - 13:30

Балет для початківців та 50+ (Аліна Каспарова)

12:30 - 14:00

Гімнастика - Стретчинг (Анна Сурміна)

13:00

13:30 - 15:00

Тінейджери 10-14 років Балет (Зоряна Дворська)

13:30 - 15:00

Діти 7-9 років Балет (Галина Горбачук)

14:00
15:00

15:00 - 16:30

Гімнастика - Стретчинг (Анна Сурміна)

15:00 - 16:30

Вивчення танцювальних номерів (Анна Сапункова)

16:00

16:00 - 17:30

Проф-Група 6-7 років (Галина Горбачук)

16:30 - 19:00

Проф-Група 8-10 років (Зоряна Дворська)

16:00 - 18:30

Проф група 6-7 років ( Г. Горбачук, Х. Скорубська)

16:00 - 18:30

Проф група 8-10 років (З. Дворська, Х. Скорубська)

16:00 - 17:30

Проф група 6-7 років (Галина Горбачук)

16:30 - 19:00

Проф група 8-10 років (Зоряна Дворська)

16:00 - 18:30

Проф група 6-7 років (Г. Горбачук, Х. Скорубська)

16:00 - 18:30

Проф група 8-10 років (З. Дворська, Х. Скорубська)

16:00 - 17:30

Проф група 6-7 років (Галина Горбачук)

16:00 - 18:00

Проф група 8-10 років (Зоряна Дворська)

16:30 - 18:00

Характерний танець (народно - сценічний танець) (Анна Сапункова)

17:00

17:30 - 18:30

Діти 5-7 років Акторська Майстерність (Андріана)

17:30 - 18:30

Діти 3-4 роки Балет (Богдана Копій)

17:00 - 18:30

Тінейджери 10-14 років Балет (Зоряна Дворська)

17:00 - 18:30

Діти 7-9 років Балет (Галина Горбачук)

17:30 - 18:30

Діти 3-4 роки Балет (Богдана Копій)

17:00 - 18:30

Тінейджери 10-14 років Балет (Зоряна Дворська)

17:30 - 18:30

Діти 7-9 років Балет (Зоряна Дворська)

17:00 - 18:30

Діти 5-7 років Акторська Майстерність (Андріана)

17:30 - 18:30

Діти 3-4 роки Балет (Богдана Копій)

18:00

18:30 - 19:15

Діти 3-4 роки Акторська Майстерність (Андріана)

18:30 - 19:30

Діти 5-6 роки Балет (Галина Горбачук)

18:30 - 20:00

Характерний танець (народно - сценічний танець)

18:30 - 19:30

Діти 5-6 роки Балет (Галина Горбачук)

18:30 - 20:00

Балет Пуанти Початківці (Анна Сапункова)

18:30 - 19:15

Діти 3-4 роки Акторська Майстерність (Андріана)

18:30 - 19:30

Діти 5-6 роки Балет (Галина Горбачук)

19:00

19:30 - 21:00

Балет Основна Група (Анна Сапункова)

19:30 - 21:00

Гімнастика - Стретчинг (Анна Сурміна)

19:00 - 20:30

Балет для початківців та 50+ (Аліна Каспарова)

19:30 - 21:00

Балет Основна Група (Анна Сапункова)

19:30 - 21:00

Гімнастика -Стретчинг (Анна Сурміна)

19:00 - 20:30

Балет для початківців та 50+ (Аліна Каспарова)

19:30 - 21:00

Балет Основна Група (Анна Сапункова)

19:30 - 21:00

Гімнастика - Стретчинг (Анна Сурміна)

20:00

Запишіться на заняття
в нашій школі!

Якщо у вас виникли будь які питання,
телефонукйте за номером 050 347 16 73

  • Перше пробне заняття для дітей безкоштовне
  • Перше пробне заняття для віку 50+ безкоштовне
  • Перше пробне заняття для віку 18...50 років - 100 грн